SensorAccess Technology

Oprogramowanie GuardPoint Pro
Wyszukane rozwiązanie kontroli dostępu

Potężne ale też przyjazne i proste w obsłudze połączenie kontroli dostępu i oprogramowania do monitorowania alarmów. Bogata gama zaawansowanych funkcji systemu tworzy gwarancję dla wysokich standardów zabezpieczeń. To rozwiązanie idealne do różnych wielkościowo instalacji.

xx Więcej
Oprogramowanie GuardPoint Pro
Integracja GuardPoint Pro
Integracja GuardPoint Pro
Różne systemy zarządzane z jednego miejsca

GuardPoint Pro oferuje integrację z wieloma kluczowymi markami z zakresu systemów alarmowych, CCTV, Video czy technologii biometrycznej. Integracja polega na wykorzystaniu jednego panela administracyjnego co pozwala na kontrolę kolejnych działań z poziomu GuardPoint Pro.

ddd
Kontrolery drzwiowe
Szeroka gama inteligentnych urządzeń

Oferta uzupełniona o szeroką gamę inteligentnych sterowników, urządzeń zapewniających elastyczność w projektach. Poszczególne kontrolery mogą zarządzać 1, 2 lub 4 drzwiami i obsługiwać od 5,000 do 250,000 użytkowników kart.

xx
Kontrolery drzwiowe
Czytniki
Czytniki
Technologia odczytu

Nowa technologia czytników Sensor Prox SF gwarantuje wszechstronne i stylowe rozwiązanie dopasowane do różnych aplikacji. Wszystkie czytniki są zabezpieczone epoksydowo i posiadają IP65 co umożliwia ich wykorzystanie wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Projekty
Pełna galeria zrealizowanych projektów

System GuardPoint Pro pomaga chronić różnorodne obiekty, takie jak szpitale, stadiony, uczelnie, teatry, budynki biurowe, infrastrukturę o znaczeniu krytycznym i inne, zapewniając najwyższą jakość kontroli dostępu.

Projekty