Bosch

Telewizja dozorowa
Najnowsze rozwiązania oparte na sieciach IP

Inteligentna zaawansowana analiza obrazu (IVA) umożliwia wczesne wykrywanie podejrzanych zachowań i zagrożeń. Kamery śledzące ruch pomagają weryfikować alarmy i w razie potrzeby mogą ostrzegać operatora systemu,natomiast funkcja wyszukiwania materiału na potrzeby dowodowe, umożliwia szybkie dotarcie do odpowiedniego materiału wideo.

Telewizja dozorowa
System sygnalizacji włamania i napadu
System sygnalizacji włamania i napadu
Ochrona prywatnych mieszkań oraz dużych biurowców

System sygnalizacji włamania i napadu pomaga zwiększyć bezpieczeństwo dzięki kontroli przejść przed nieupoważnionym przekroczeniem. Sytuacje zagrożenia wykrywane są przez detektory i przekazywane operatorowi systemu, który może wykorzystać obraz z systemu współpracującego z kamerami CCTV. Umożliwi to weryfikację alarmu oraz podjęcie odpowiednich działań, jak również przeszukiwanie materiału dla potrzeb dowodowych.

Kongresy i konferencje
Usprawnienia w prowadzeniu spotkań i konferencji

System z możliwością tłumaczenia symultanicznego jednocześnie na 32 języki o wysokiej jakości dźwięku. Niezwykła elastyczność i szybkie uruchomienie dzięki możliwości wyboru między konfiguracją przewodową lub bezprzewodową.

Kongresy i konferencje
Systemy nagłośnieniowe i DSO
Systemy nagłośnieniowe i DSO
Nagłośnienie, emisja wiadomości i bezpieczna ewakuacja

Gama systemów nagłośnieniowo – ostrzegawczych o doskonałej jakości dźwięku to większa uniwersalność, niezawodność i łatwa obsługa. Służą do nadawania zarówno zwykłych komunikatów głosowych, jak również komunikatów ewakuacyjnych. Teraz każdy może sięgnąć po najwyższą jakość.

Systemy sygnalizacji pożaru - EN54
Ochrona życia i mienia przed zagrożeniem pożarowym

W celu ochrony życia i mienia niezbędne jest szybkie wykrywanie pożarów, ich lokalizacja, ocena i opanowanie. Wykorzystanie inteligentnych algorytmów zapewnia wczesne i niezawodne wykrywanie zagrożenia, a jednocześnie duży stopień odporności na fałszywe alarmy. Dużą liczbę czujek można połączyć w pętle o maksymalnej średnicy 3000m oraz sieci obejmujące działaniem wiele budynków i konstrukcji.

Systemy sygnalizacji pożaru - EN54
Systemy kontroli dostępu
Systemy kontroli dostępu
Zarządzanie dostępem dla wielu osób w ramach danego obiektu

Sieciowy system kontroli dostępu doskonale zapobiega wtargnięciu nieupoważnionych osób na obszary zastrzeżone. Obsługuje szeroki zakres czytników i rozwiązań biometrycznych, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeńtwa. Zapewnia integrację z wizyjnymi systemami dozorowymi, dzięki czemu umożliwia utrwalenie i zarejestrowanie zdarzeń dostępu.